Kūrėja dr. Odeta

Mano domėjimasis kosmetika ir audinių inžinerija prasidėjo nuo Taikomosios chemijos studijų Kauno technologijos universitete. Didelę įtaką profesiniame kelyje turėjo stažuotė Vageningeno universitete. Jaunai studentei buvo patikėta sukurti naujos kartos polielektrolitų komplekso miceles su įranga, kuri buvo prieinama tik nedaugelyje šalių. Grįžusi žinias gilinau dirbdama farmacijos pramonėje, vaistų kokybės kontrolės padalinyje. Nors profesiniu požiūriu darbas buvo įdomus, tačiau vedama neatrastų dalykų ir tyrėjos smalsumo tęsiau studijas doktorantūroje. Studijų metu sukūrėme medžiagas kaulinio audinio regeneracijai. Šią temą ir toliau gvildenu mokslinėje praktikoje. Per 10 metų mokslininkės darbo sukūriau ne vieną medicinoje tarnaujančią medžiagą, paskelbiau 20 mokslo publikacijų ir išleidau ne vieną chemikų – kosmetikos technologų kartą. Tuo pačiu supratau, kad mokslininko misija yra ne tik kurti ir perduoti žinias, bet ir pateikti produktus, kuriuos gali naudoti kiekvienas žmogus. Taip gimė Bious Labs – bendraminčių mokslininkų startuolis, kurio misija – perteikti naujausius mokslo pasiekimus kuriant itin didelio veiksmingumo, tačiau švarią ir sąžiningą kosmetiką.

Bious Labs objektas – oda. Tai didžiausias ir vienas iš sudėtingiausių žmogaus organų, atliekantis daugybę funkcijų: apsauginę, termoreguliacinę, jutiminę, rezorbcinę, ekskrecinę. Mes tikime, kad galime pasiūlyti produktų sistemas įvairioms problemoms įveikti. Pradėjome nuo itin visiems rūpimos odos senėjimo prevencijos, pasiūlydami dviejų produktų sistemą, kuri yra unikali ir geriausia, ką gali pasiūlyti kosmetika, o ne vaistiniai preparatai. Kviečiu leistis į sveikesnės odos kelionę kartu su mumis.

Nuoširdžiai Jūsų, dr. Odeta Baniukaitienė

Motyvacija

„Bious Labs“ yra odos priežiūros kosmetikos mokslo įmonė, todėl rimtai ir nuoširdžiai kuria itin veiksmingus gaminius. Įmonės įkūrėjai yra tikri mokslininkai, turintys chemijos ir technologijų mokslų daktaro ir magistro laipsnius. Per dešimtis mokslinių tyrimų metų įgyvendinome daug projektų, paskelbėme daug straipsnių ir konferencijų pranešimų.

Tačiau užuot nuolat kūrę naujas formules molekuliniu lygmeniu, norėjome sukurti kažką, kas būtų tikrai naudinga visiems žmonėms, besirūpinantiems savo oda. „Bious Labs“ misija yra paprasta: norime panaudoti natūralių ingredientų galią, kad sukurtume geriausius įmanomus odos priežiūros produktus. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir jas deriname taip, kad sustiprintų natūralias jų galias.

Mokslininkams paprasta pagaminti mažus aukštos kokybės kosmetikos preparatų kiekius – tereikia nedidelės kolbos, didelio grynumo cheminių medžiagų, tam tikros sudėtingos mokslinės įrangos, ir aišku, žinių ir patirties. Tačiau tą pačią kokybę ir efektyvumą didelės apimties gamyboje atkartoti sunku. Kosmetikos gamybos įmonės dažnai bus priverstos eiti į kompromisus – naudodamos per daug stabilizatorių, kad padidintų galiojimo laiką, arba pridėdamos pigių sintetinių ingredientų, kad gautų greitą ir netikrą rezultatą.

Mes praleidome tūkstančius valandų minčių šturmui ir laboratoriniam darbui, kad galėtume užtikrinti, kad visi mūsų produktai būtų geriausios įmanomos sudėties.

Vizija

Mūsų vizija – lyderystė odos priežiūros produktų ir kosmetikos gaminių tyrimuose ir inovacijose. Esame tvirtai įsitikinę, kad kosmetinės odos priežiūros priemonės, pagamintos iš natūralių ingredientų, gali būti tokios pat veiksmingos, kaip ir sintetinės, o biologinės formulės yra visos kosmetikos ateitis.

Vertybės

Mūsų produktų efektyvumas. Natūralių ingredientų derinys mūsų gaminiuose yra unikalus ir saugomas. Tai ilgų valandų kūrimo ir bandymų rezultatas. Siekiame įrodyti, kad kosmetikos gaminiai iš natūralių ingredientų gali būti tokie pat veiksmingi kaip ir sintetiniai, tačiau neturi neigiamo ilgalaikio poveikio. Mes nuolat tobuliname savo produktus, kad suteiktume dar didesnę vertę jums kaip vartotojui.

Kokybė pirma kiekybės. Gaminame tik ribotą kiekį produktų mažomis partijomis. Taip galime sutelkti dėmesį į tai, kad visos mūsų formulės būtų aukščiausios kokybės ir būtų paskirstytos per ribotą laiką, kad būtų užtikrintas šviežumas. Mes investuojame į gaminių testavimą gerai žinomose tarptautinėse laboratorijose, kad patvirtintume savo teiginius apie gaminio efektyvumą.

Esame sąžiningi dėl savo formulių ir ingredientų. Mūsų formulėse yra tik tos didelio veiksmingumo sudedamosios dalys, kurios būtinos maksimaliam efektyvumui užtikrinti. Vengiame pigių sintetinių medžiagų, kurios sukelia greitą dirbtinį poveikį, tačiau gali turėti neigiamą poveikį sveikatai. Manome, kad mūsų vartotojai yra pakankamai išsilavinę ir sąmoningi, kad įvertintų mūsų gaminių grynumą ir aiškumą. Užtikriname, kad naudojame tik mažiausią kiekį konservantų, kurių reikia, kad gaminiai saugiai pasiektų jūsų namus ir palaikytų mūsų gaminių galiojimo laiką.

Ekologiškumas. Tikimės, kad vieną dieną galėsime pristatyti savo produktus visiškai tvariose pakuotėse, pagamintose tik iš vietinių biologinių išteklių. Suprantame, kaip veikia tvarumas, ir matome dabartinės pakavimo praktikos apribojimus. Tačiau mes taip pat tikime skaidrumu ir pasitikėjimu, todėl nepasakojame „žaliojo smegenų plovimo“ istorijų, teigiančių, kad esame visiškai ekologiški. Didžioji dalis mūsų pakuočių (pakavimo dėžutė ir vokas) buvo kruopščiai suprojektuotos taip, kad būtų maksimaliai naudojamos perdirbtos ir perdirbamos medžiagos. Net mūsų buteliukų plastikiniai dangteliai yra perdirbami, nors jie nėra biologinės kilmės, nes turi užtikrinti aukštus sterilumo ir naudojimo reikalavimus, kurių reikalauja kosmetikos gaminiai. Tvarumas yra kertinis mūsų prekės ženklo akmuo, todėl nuolat ieškome naujų produktų, pagamintų iš biologinių medžiagų, pakuočių rinką.