Siuntimo įkainiai ir išlaidos

Prie prekės nurodyta kaina yra su PVM ir siuntimo mokesčiu. Užsakydami >3 gaminius, atsiųskite mums žinutę adresu sales@biouslabs.com ir siuntas sujungsime.

Siuntimo geografinė aprėptis

Siunčiame Europos ekonominėje erdvėje (EEE), įskaitant Austriją, Belgiją, Bulgariją, Kroatiją, Kiprą, Čekiją, Daniją, Estiją, Suomiją, Prancūziją, Vokietiją, Graikiją Vengriją, Islandiją, Airiją, Italiją, Latviją, Lichtenšteiną , Lietuvą, Liuksemburgą, Maltą, Nyderlandus, Norvegiją, Lenkiją, Portugaliją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Ispaniją, Švediją, taip pat Šveicariją.

Pristatymo būdai ir pristatymo laikas

Mūsų pagrindiniai vežėjai yra DPD ir UPS. Pristatymo laikas Europoje paprastai svyruoja apie 2-5 darbo dienas.

Dingusios arba pamestos pakuotės

Jei pakeliui pametate siuntą, informuokite siuntimo agentą, nurodydami iš mūsų el. paštu gautą sekimo numerį. Jei siuntinys būtų prarastas, praneškite mums ir mes kuo greičiau išsiųsime kitą!

Grąžinti ir keistis informacija

Siekiame užtikrinti aukščiausią mūsų gaminių kokybę ir patikrinti kiekvieną pakuotę prieš išsiunčiant. Jei turite nusiskundimų dėl gaminio trūkumų, praneškite mums adresu sales@biouslabs.com.

Prekių grąžinimas

Klientas turi teisę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti prekės ir ją grąžinti.

Prekes, kurias pirkėjas nori grąžinti su nepažeista pakuote ir įrodančiu pirkimo dokumentu Pardavėjas pakeičia arba priima atgal per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos:

MB “Bious labs” adresu: Draugystės g. 15D, LT-51227 Kaunas
Per DPD kurjerį. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos. Nepatikusias prekes Pirkėjas grąžina savo transportu arba apmoka grąžinimo išlaidas.
Pirkėjui nusprendus nutraukti sutartį ir informavus apie tai Pardavėją, Pirkėjas praranda teisę naudotis preke nuo pranešimo išsiuntimo datos. Pranešimo išsiuntimo data ir laikas nustatomas pagal Pirkėjo pranešimo išsiuntimo laiką. Jei nustatoma, kad prekė buvo vartota (naudota) po pranešimo išsiuntimo, Pardavėjas turi teisę atsisakyti nutraukti sutartį.

Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, originali prekės pakuotė nepažeista, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekės nėra pilnai sukomplektuotos ir tinkamai supakuotos, Pardavėjas arba jo atstovas gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Pirkėjas turi pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą bei užpildytą ir pasirašytą grąžinimo formą (dėl grąžinimo formos kreipkitės admin@biouslabs.com). Pardavėjas įsipareigoja grąžinti už prekes bei jų pristatymą pirkimo metu sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.

Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes bei jų pristatymą sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Taip pat Pirkėjas turi pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą bei užpildytą ir pasirašytą grąžinimo formą, kurioje turi būti nurodyta prekių grąžinimo priežastis.