Veido raudonis. Kaip jo atsikratyti?

Daugelis žmonių kovoja su paraudusia ir sudirgusia oda. Dažniausiai odos raudonis stebimas veido centrinėje dalyje (ties nosimi ir skruostais), tačiau gali atsirasti ir kaklo, galvos odos, krūtinės, kojų rankų ar kitose kūno srityse.

 

Raudonį gali sukelti daugybė veiksnių, tarpe jų – įvairios dermatologinės ligos, intensyvi UV spinduliuotė, stresas, sunkus fizinis krūvis, staigūs temperatūros pokyčiai, alkoholis ir kt.

 

Siekiant sumažinti paraudimus rekomenduojama:

  • Vengti valiklių ir kremų, kuriuose yra alkoholio, kvapiųjų medžiagų ir kitų odą dirginančių ingredientų.
  • Nupraustą odą sausinti vienkartinėmis servetėlėmis ar kosmetiniais vatos lapeliais.
  • Vengti tiesioginių saulės spindulių.
  • Vengti stresinių situacijų, sveikai maitintis, neturėti žalingų įpročių.

 

Siekiant išsiaiškinti tikslią veido raudonio priežastį, būtina apsilankyti pas gydytoją dermatologą. Dažnu atveju paskiriamas gydymas vaistiniais preparatais, taikoma  fotodinaminė terapija, procedūros lazeriu ir/arba skiriamos kosmetikos priemonės, kurių sudėtyje yra itin veiksmingų bioaktyvių junginių. Vieni efektyviausių – tetranatrio tetrakarboksimetilnaringenino chalkonas bei natrio CM beta-gliukanas. Šie bioaktyvūs junginiai dėl savo priešuždegiminių, antialerginių savybių ne tik mažina odos raudonį, bet ir užtikrina gijimo procesus, skatindami kolageno susidarymą ir reepitelizaciją. Be to, tyrimais įrodyta, kad natrio CM beta-gliukanas derinyje su tetranatrio tetrakarboksimetilnaringenino chalkonu efektyviai mažina randelius, susidariusius po aknės ar įvairių odos pažeidimų.

Bious labs komanda pasitelkdama inovatyvius ir veiksmingus beta-gliukano ir naringenino chalkono darinius sukūrė alternatyvų kosmetikos rinkoje neturinčius produktus: Intensyviai raminantį ir jauninantį veido eliksyrą ir Trigubo poveikio jauninantį paakių kremą.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *